Co nas wyróżnia?

Gwarantujemy błyskawiczną realizację i maksimum zadowolenia. Do każdego zlecenia przydzielana jest osoba, która bezpośrednio jest odpowiedzialna za Państwa projekt. Wystawiamy faktury VAT.  Istnieje możliwość kontaktu telefonicznego – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00!

BŁYSKAWICZNA REALIZACJA – zdajemy sobie sprawę, że może zależeć Ci na czasie. Czas to pieniądz! Projekt treści opinii realizujemy w max. 24h!

PRAWDZIWE KONTA (Lokalni Przewodnicy) – każdy  wie jak wyglądają nieprawdziwe opinie. Tylko realne konta sprawią, że klient nie będzie się wahać!

ORYGINALNA TREŚĆ – najpierw prześlemy Ci treść opinii do akceptacji. Po niej przystąpimy do realizacji. Możesz również przesłać swoje wskazówki.

Opinie Google

Zajmujemy się profesjonalną poprawą wizerunku Twojej firmy w internecie. Piszemy opinie lub dodajemy z Twoim tekstem! Realizacja w 24h, najtaniej!
Sprawdź ceny

Recenzje Facebook

Oferujemy recenzje w serwisie Facebook.com – wszystkie pisane przez nas recenzje pochodzą z polskich, realnych kont. Błyskawiczna realizacja!
Sprawdź ceny

Pozycjonowanie w Google

Spraw aby Twoja strona stała się TOP1 w wyszukiwarce Google! Audyt SEO, optymalizacja WWW i rozliczenie ZA EFEKTY!
Sprawdź ceny


Jak to działa?

Sprawdź jak wygląda cały proces!


ETAP PIERWSZY: wybór pakietu i dokonanie zamówienia
Wybierz odpowiedni pakiet z dostępnych w zakładce CENNIK a następnie wypełnij formularz zamówienia. W formularzu w polu UWAGI podaj adres (nazwę) wizytówki w Google / strony w serwisie Facebook i napisz w 2-3 zdaniach czym zajmuje się Twoja firma (abyśmy wiedzieli o czym mamy napisać opinie).
ETAP DRUGI: przygotowanie treści opinii i akceptacja
Nasi konsultanci przygotują treść opinii dla Twojej firmy i prześlą mailowo ich treść do akceptacji. Jeżeli mamy wykorzystać Twoje opinie – koniecznie wyślij nam ich treść na adres: sklep@paniopinia.pl.
Treść opinii przesyłamy w ciągu 48 godzin (dni robocze) od momentu opłacenia dokonanego zamówienia.
ETAP TRZECI: stopniowe dodawanie opinii do Państwa wizytówki
Po przesłaniu treści opinii do akceptacji oczekujemy na ewentualne uwagi, a w razie ich braku – przystępujemy do stopniowego dodawania opinii do Państwa wizytówki w Google / strony na Facebooku. Z reguły dodajemy maksymalnie jedną opinie dziennie – po to, aby wyglądało to realnie.
Możemy na Państwa życzenie przyspieszyć okres dodawania opinii – to Państwa decyzja.

Średni czas odpowiedzi na e-mail

Średni czas oczekiwania na opinie (treść)

element-10

Masz pytania?

Jesteśmy profesjonalną firmą reklamową, która świadczy usługi marketingowe w zakresie ochrony wizerunku w internecie. Dbamy o opinie! Piszemy opinie w Google Maps, recenzje w serwisie Facebook oraz oferujemy usługi pozycjonowania.

Tak, oczywiście! Do każdego zamówienia po dokonanej płatności wystawiamy fakturę VAT. Jesteśmy polską, legalnie prosperującą firmą.

Na życzenie możemy spowolnić proces tworzenia opinii. Jeżeli spowolnienie dodawania opinii ma być dłuższe niż 3 dni – nie jest doliczana żadna opłata dodatkowa.

Tak, jest to możliwe. Możemy dodawać opinie na podstawie przesłanych przez Państwa wytycznych. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Tak, pod warunkiem, że dostaniemy je przed rozpoczęciem realizacji Państwa zlecenia. Dodanie 5 szt. zdjęć do opinii to koszt dodatkowy w wysokości 10 zł.


Zajmujemy się marketingiem online. Dbamy o wizerunek Twojej marki w internecie. Oferujemy również opinie w Google, recenzje w serwisie Facebook oraz usługi pozycjonowania strony na najwyższym poziomie.

Szukasz firmy zajmującej się kompleksowym marketingiem w sieci? Dobrze trafiłeś! Wszystkie nasze działania są realizowane z naturalnych, aktywnych kont – co przekłada się na realny wygląd każdej wystawionej przez nas opinii.

Image icon
Google Ads - Reklamy
Pomożemy w realizacji kampanii Google Ads!
Image icon
Pozycjonowanie SEO
Chcesz być TOP1 w Google? Damy radę!
Image icon
Prowadzenie Social Media
Social media? Tak, poprowadzimy!
Image icon
Recenzje Facebook
Brakuje gwiazdek? Pozyskamy je!
Image icon
Pozycjonowanie Wizytówki G+
Daleko w Google Maps? Pomożemy!
Image icon
Opinie ZnanyLekarz
Poprawa wizerunku? Od tego jesteśmy!
Regulamin
Wózek sklepowy
-
+
Kwota częściowa
69.99
Całkowita kwota
69.99
Kontynuuj zakypy
1